חדש בשנקר הנדסאים - עיצוב ואיפיון חוויית משתמש UX/UI

מעצבים, אל תישארו מאחור! השינויים בשוק העבודה מתרחשים במהירות, וחייבים להגיב אליהם בזמן אמת. קורס עיצוב ואיפיון חוויית משתמש UI/UX, הוא הכרטיס שלכם ליישור קו עם עולם העיצוב העכשווי.
בעשור האחרון חלו שינויים דרמטיים בתחום העיצוב, והם משתקפים היטב במודעות הדרושים: עד לא מזמן מעצב היה נדרש רק לעצב. היום, מעסיקים מחפשים מעצבים שיודעים גם לאפיין ממשקים, לעצב אפליקציות ואתרי אינטרנט ואפילו לתכנת.
מעצבים שיש להם את סל הכלים הדיגיטלי הרחב ביותר, ייהנו מיתרון משמעותי על-פני מועמדים אחרים.
 

קורס עיצוב ואיפיון חווית משתמש UI/UX

 
הקורס מתאים למעצבים גרפיים שעד כה התנסו בעיקר בעיצוב לפרינט ולבוגרי לימודי עיצוב המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם לכיוון הדיגיטל, בדגש על עיצוב ואיפיון חווית משתמש.
תנאי הקבלה לקורס: רקע בגרפיקה ממוחשבת, 12 שנות לימוד, ראיון אישי ובחינת כניסה בגרפיקה. את בחינת הכניסה ניתן להמיר בהצגה של תיק העבודות.
 
שימו לב – הקורס אינו מיועד למי שטרם למדו עיצוב ומעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום. עבורם אנו מציעים ללמוד עיצוב גרפי יישומי, או לימודים מקיפים יותר, במסלול הנדסאי עיצוב מדיה.
 
מעצבים לפרינט, הגיע הזמן לקורס איפיון חוויית משתמש - שנקר הנדסאים

דיגיטל פירסט – הפרינט לא מת, הוא פשוט מאוחסן בארכיון
 
 

יתרונות קורס עיצוב ואיפיון חוויית משתמש, על-פני קורסים אחרים

 
מגוון רחב של תחומים בקורס אחד
קורס עיצוב ואיפיון חוויית משתמש חוסך לכם את הצורך להירשם למספר קורסים נפרדים, ומציע מניפה רחבה של תחומי לימוד מגוונים.  
למדו את כל הנושאים הדרושים לכם כדי להפוך למעצבי ומאפייני חווית משתמש, בקורס הנחשב לבין הקורסים המקיפים ביותר בישראל בתחום איפיון ועיצוב חווית משתמש.
 
התאמה לצרכי השוק
צוות הקורס מורכב ממעצבים ידועים בתחומם ומאנשי אינטראקטיב מובילים, הפועלים כבר שנים רבות בתחום הדיגיטל. הידע והניסיון האישי שהם מביאים לשיעורים, מהווים את אחד היתרונות המשמעותיים ביותר עבור משתתפי הקורס.  
 
קורס עיצוב ואיפיון חוויית משתמש - שנקר הנדסאים
 

הזדמנות לקריירה חדשה

 
קורס עיצוב ואיפיון חווית משתמש פותח צוהר לתחומי תעסוקה מגוונים במקומות עבודה רבים: החל ממשרות אינטראקטיב במשרדי פרסום וכלה במשרות עיצוב בהוצאות לאור דיגיטליות. בוגרי הקורס יוכלו גם לפתוח משרדים משלהם, שכן יהיו להם כל הכלים הדרושים כדי להמשיך ולהתפתח בתחום באופן עצמאי.
 

מה מקבלים הבוגרים?

 
מעבר לידע מקיף ולכלים מקצועיים שיאפשרו להם להשתלב במהירות בשוק העבודה המודרני, יקבלו הבוגרים שיעמדו בתנאי הקורס, תעודה רשמית ממכללת שנקר הנדסאים. הזכאים לכך, יקבלו בנוסף תעודה ממשרד הכלכלה והבוגרים המצטיינים, יקבלו גם תעודת הצטיינות. כמו-כן, אחת לתקופה הפרויקטים המצטיינים יוצגו בתערוכה בהפקת המכללה.
הדרישות לקבל תעודה כוללות נוכחות מלאה (ב-85% מהשיעורים לכל הפחות), ביצוע מלא של תרגילי הבית והכיתה, בנייה של תיק עבודות דיגיטלי וביצוע משביע רצון של פרויקט הגמר.
 

מבנה קורס עיצוב ואיפיון חווית משתמש

 
הקורס נפרס על-פני 50 מפגשים (250 שעות אקדמיות), והוא מיועד למעצבי פרינט ודיגיטל ולמעצבי מוצר, המעוניינים להפוך למעצבי ומאפייני חווית משתמש (ui/ux).
 90 שעות מתוך הקורס מוקדשות ללימודי עיצוב ממשק, 90 שעות נוספות מוקדשות ללימודי עיצוב חווית משתמש ו-70 שעות מוקדשות לאיפיון ולהכנת תיק עבודות. תיק העבודות מהווה תצוגת תכלית של הידע והיכולות של הסטודנט ומתפקד על תקן כרטיס הביקור אותו יציג לשוק העבודה.
 

יש עוד שאלות?

 
מעטים המעצבים הגרפיים שמצליחים כיום להתפרנס באופן בלעדי מעיצוב לפרינט. למעשה גם מעצבים מוכשרים ביותר, לרבות מעצבים מוכרים שמחזיקים בתיקי עבודות מרשימים, בוחרים לרכוש מיומנויות חדשות בתחום הדיגיטל, כדי לא להישאר מאחור. קורס עיצוב ואיפיון חווית משתמש של מכללת שנקר הנדסאים, הוא מהקורסים המעמיקים והמקיפים ביותר בתחומו, ומאפשר לבוגריו למצוא תעסוקה עם צאתם לשוק העבודה, כשכירים או כעצמאים.
לבירור פרטים נוספים ולכל שאלה, התקשרו לרכזי הקורס בטלפון 03-6402128 (בימים ראשון עד חמישי בין 18:00-10:00) או פשוט שלחו לנו אימייל: course@shenkar.ac.il.