קורס Full Stack AI

מטרת הקורס

שנקר הנדסאים – לימודי תעודה מציעה לכם את הקורס המתקדם ביותר ובמסלול המהיר ביותר לכניסה לעולם ההייטק!
תכנית לימודים ייחודית, המשלבת 2 מסלולי לימוד בקורס אחד!
התכנית שלנו תוכננה בקפידה, על מנת לצייד אותך במיומנויות הנדרשות בתעשייה.
פרויקטים מעשיים במהלך הקורס. שילוב AI וכלים מתקדמים ביישומי האינטרנט, לא נדרש ידע קודם
משך הוקרס כ 13 חודשים במתכונת ערב

תעודה

בסיום הקורס תוענק למסיימים בהצלחה תעודת Full Stack Web Development.

דרישות הקורס

נוכחות מלאה (80% לפחות), ביצוע מלא של תרגילי הכיתה והבית (הכוללים הדפסת חומרים בבית דפוס), ביצוע משביע רצון של פרויקט הגמר.

תכני הקורס

  • פיתוח צד לקוח
  • פיתוח צד שרת
  • מסדי נתונים
  • נוהלי אבטחה
  • אסטרטגיות פריסה
  • שילוב כלי בינה מלאכותית ביישומי אינטרנט
  • פרויקט גמר

להרשמה

פנו לרכזי הקורסים שלנו ב: 03-6402128 דוא”לcourse@shenkar.ac.il   (ימים א’ –ה’ 08:30-15:00)

שאלות נפוצות

מה זה Full Stack?

Full stack הוא מקצוע פיתוח תוכנה המשלב התמחות בשני התחומים הללו: 'Front-end' ו-'Back end'. הכשרת Full Stack מאפשרת למפתח להשתלב ביעילות בתהליכי עבודה רוחביים הדורשים הבנה רחבה בשני התחומים, ולעיתים אף לפתח באופן עצמאי תוכנות ויישומים מלאים, כאשר הוא אינו תלוי במפתחים אחרים. 'Front-end' הוא "הפנים" של התוכנה שאותו יחווה המשתמש; כולל את ממשק המשתמש ואת חווית המשתמש – UX, UI. ה-'Back-end' הוא למעשה "מאחורי הקלעים" של התוכנה הכולל את המבנה התשתיתי (Infrastructure), נתונים (Data) ואלגוריתמים (Algorithms).

האם יש ביקוש למפתחי Full Stack?

כיום, הביקוש בשוק למפתחי Full Stack גבוה מאוד, וישנן הזדמנויות תעסוקה רבות בעולם פיתוח התוכנה. הביקוש בתחום גבוה בשל הקצב ההולך וגובר של פיתוח התוכנה, והצורך במפתחים בעלי טווח רכב של יכולות היכולים למלא תפקידים שונים בצוות. כמו כן, תמיד יעדיפו בחברות וסטרטאפים מפתחים בעלי ידע והבנה רחבים, אשר יכולים להתמודד עם טווח גדול יותר של בעיות ואתגרים באופן עצמאי.

מה השכר של מפתחי Full Stack?

שכרם של מפתחי Full Stack, משתנה ועולה בהתאמה לוותק ולניסיון המפתח. משכורת של מפתח במשרת ג'וניור נעה לרוב באזור 15,000 ואף יותר. ואילו לאחר צבירת ניסיון, המפתח יכול להגיע למשכורת של כ-30,000 ש"ח וצפונה. משכורות גבוהות אלו של מפתחי ה- Full Stack, נובעות בעיקר מהיתרון שלהם על פני מפתחים אחרים. שכן בשל הידע הרחב שלהם, הם יכולים להפעיל ולהניע אפליקציות לבדם ולענות כמעט על כל צורך של החברה.

מהם היתרונות במקצוע מפתח Full Stack?

מפתח Full Stack, נהנה מתנאים טובים וממשכורת גבוהה ומתגמלת. אך זה לא הכל, בהיבט המקצועי, המפתח יוכל לפתח תוכנות באופן עצמאי יותר, לבחור פרויקטים שונים ומשרות מגוונות יותר בסקאלה רחבה של תחומים. זאת, בשל הידע הרחב והמעמיק שיש למפתחי Full Stack בכל תחומי הפיתוח, אשר מאפשרים דינמיות וגמישות מקצועית.

מדוע מסלול Full Stack אורך שנתיים?

מפתח Full Stack, נדרש להכשרה ארוכה יותר בהשוואה למפתח שמעמיק רק בתחום אחד. יתרה מכך, המפתח עלול להיתקל בקושי לשלוט ולעקוב אחר שינויים בכל התחומים במקביל, שכן האחרון מתמחה במספר תחומים בעולם הפיתוח.