קורס עיצוב גרפי יישומי

מטרת הקורס

“המסלול לעיצוב גרפי יישומי מכין אתכם לקריירה מאתגרת בעולם הפרסום, ההוצאה לאור והעיצוב הכללי. המעצב הגרפי החדש, משמש כחלק מצוות חשיבה אסטרטגי אשר מנהל את תהליך העיצוב וצורת השיווק הנכונה של מוצר. בשנקר הנדסאים תוכלו ללמוד מקצוע מרתק, מאתגר, יצירתי ומתגמל. במהלך הקורס תלמדו את התוכנות הגרפיות הבולטות בשוק ובמקביל את יסודות העיצוב הנכון, וזאת על מנת לשלב בין השניים ולהפוך למעצב גרפי בעל חותם ואמירה אישית.
במסגרת התכנית תלמדו מגוון עשיר של קורסים אשר יעניקו לכם סקירה מקיפה של תחום העיצוב הגרפי והדפוס. חברי הסגל הם מעצבים מנוסים אשר יעניקו לכם את הכלים המקצועיים ביותר. הסטודנטים יסיימו את לימודיהם עם תיק עבודות ותעודת בוגר לימודי תעודה של מכללת שנקר הנדסאים. 

מיומנויות שהמסלול מקנה לתלמיד

יסודות העיצוב, השרטוט והביטוי הגרפי ידע בתולדות העיצוב הגרפי תחומי הדפוס יכולת תרגום של רעיונות עיצוביים ופיתוח קריאטיביות ידע בטיפוגרפיה ותולדות הכתב יסודות הצילום למעצבים שימוש בתוכנות הגרפיות המתקדמות והנדרשות ביותר בשוק העבודה ידע והתנסות נרחבת בעיצוב תדמיות, כרזות ספרים ואריזות בתום המסלול, הסטודנטים מוכנים להשתלב מיידית במשרדי פרסום, בתי הוצאה לאור וכעצמאיים בתחום העיצוב הגרפי.
ניתן להרחיב את הלימודים למסלול ההמשך בעיצוב אתרים ואפליקציות.

למי מיועד המסלול

המסלול מיועד לבעלי חוש אסתטי עיצובי, גברים ונשים מבוגרים מכל הגילאים, (מעל גיל 18) הרואים בעיצוב דרך חיים ומעוניינים לעסוק בעיצוב גרפי כעצמאיים, או להשתלב כשכירים במשרדי עיצוב, בתי דפוס ומשרדי פרסום.

תנאי קבלה

12 שנות לימוד וראיון אישי

תעודה

על מנת לקבל תעודת בוגר קורס עיצוב גרפי יישומי מטעם שנקר הנדסאים, על המשתתפים לעמוד בכל תנאי הקורס: מעבר בחינה חיצונית בהצלחה, נוכחות, התמדה, הכנה של כל עבודות הבית, השתתפות פעילה בשיעורים ובסיורים המקצועיים שיתוף פעולה ובניית תיק עבודות ברמה נאותה. תלמידים מצטיינים יקבלו בנוסף תעודת הצטיינות.

תוצרים

תיק עבודות. (אחת לתקופה תתקיים תערוכה של הפרויקטים המצטיינים)

דרישות הקורסים

נוכחות מלאה (85% לפחות), ביצוע מלא של תרגילי הכיתה והבית (הכוללים הדפסת חומרים בבית דפוס) בניית תיק עבודות מודפס ודיגיטלי, ביצוע משביע רצון של פרויקט הגמר.

שכר לימוד

הקורס מוכר למימוש ותשלום מפיקדון חיילים משוחררים
חדש! לתלמידים מהחברה הערבית – מלגות סיוע גבוהות בשיתוף עמותות ריאן/בעצמי

עבודות סטודנטים

כיתות וסדנאות

סטודיו מחשבים ומקצועות עיוניים מתקיימים בשנקר בית הספר להנדסאים- ליד אוניברסיטת תל אביב, רחוב חיים לבנון 30.

הרשמה

פנו לרכזי הקורסים שלנו ב: 03-6402128 דוא”ל course@shenkar.ac.il   (ימים א’ –ה’ 08:30-15:00)

שאלות נפוצות

אילו תוכנות עיצוב אלמד במסלול לימודי עיצוב גרפי?

התוכנות הגרפיות המתקדמות, העדכניות והנדרשות ביותר בשוק העבודה העכשווי.

היכן אוכל לעבוד בסיום מסלול לימודי עיצוב גרפי?

בסיום הלימודים בהצלחה, תקבלו תעודה של מכללת שנקר הנדסאים ומשרד הכלכלה ותוכלו לעבוד כעצמאיים או כשכירים במשרדי פרסום, שיווק, עיצוב, דיגיטל, ניו-מדיה, יחסי ציבור ובתי דפוס.

לגזור ולשמור

מטרת הקורס הכנה מקצועית ומיטבית לתעשיית העיצוב, השיווק, הפרסום. 
משך הקורס 70 מפגשים של 5 שעות – 350 שעות אקדמיות. (כ- 11 חודשי לימוד)
תנאי קבלה 12 שנות לימוד וראיון אישי
תעודה תעודת ‘בוגר/ת לימודי תעודה של מכללת שנקר הנדסאים’ ותיק עבודות. קורס בפיקוח משרד הכלכלה ותעודת הסמכה ממשלתית למסיימים בהצלחה
שכר לימוד
  • הקורס מוכר למימוש תשלום מפיקדון חיילים משוחררים
  • לתלמידים מהחברה הערבית – מלגות סיוע גבוהות בשיתוף עמותות ריאן/בעצמי