קורס SketcUp

קורס SketcUp

עולם התלת מימדי שלך… 

SketchUp היא תוכנת מידול תלת ממדית חופשית שתוכננה עבור אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר, יוצרי סרטים, מתכנתי משחקי מחשב ומקצועות נלווים הקשורים בעולם העיצוב. 
התוכנה מתאימה לתכנון ובניית מודלים מרמת הקונספט ועד לשלבי התכנון הסופיים ומאפשרת הגעה להמחשה ומידול תלת ממדי בצורה קלה ומהירה. 
התוכנה מאפשרת שימוש בחומרים שונים למודל, שימוש באובייקטים מוכנים מראש, מיקום מדויק של השמש ליצירת צל, יצירת מבטים בסגנונות ויזואליים שונים וכדומה. 
כמו כן, בעזרת התוכנה ניתן להכין פרזנטציה ללקוח. 
סקצ'אפ מגיע גם בגרסת ה PRO המאפשרת ייבוא קבצי אוטוקאד אופציה זו מקלה על בניית המודל ומאפשרת דיוק ובניה לפי תכניות שהוכנו מראש. 
ניתן לבצע סרטוני אנימציה המאפשרים "הליכה" בתוך המודל וסביב לו.

מטרת הקורס

שליטה מוחלטת בתוכנת הסקצ'אפ, הפקת הדמיות ממוחשבות ברמה גבוהה תוך ניצול מרבי של יכולות התוכנה ושימוש בכלים הרבים והמגוונים אותם היא מציעה.
במהלך הקורס יילמדו טכניקות עבודה מתוחכמות ומורכבות שישפרו את רמת המקצועיות של הלומדים בקורס.

קהל היעד

הקורס מיועד לכל מי שעוסק במישרין או בעקיפין בתחום העיצוב על גווניו המרובים בניהם אדריכלים ומעצבי פנים, מעצבי מוצר, אדריכלי נוף ועוד. כמו כן רב השימוש בו בקרב נגרים, מעצבי מטבחים, מעצבי תאורה וכדומה. בין קהל היעד ניתן אף למצוא אנשים העוסקים בשיפוץ ביתם או בבנייתו ומעוניינים להיעזר בשירותי התוכנה בכדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

מבנה הקורס

הקורס מכיל עשרה מפגשים בני חמש שעות אקדמאיות למפגש בימי א' בין השעות 17:00-21:00.

דרישות הקורס

נוכחות ב80% מהמפגשים לפחות והגשת כל המטלות שיינתנו במהלכו וקבלת ציון עובר בהן.

תעודה למסיימים

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה מטעם "שנקר" 

 

לימודי תעודה